Наша ферма

TOB 'Oрганічний м'ясний продукт'

Галекс-Агро є зразковим господарством, що реалізує модель справжніх екосистем. Органічне вирощування зернових культур та тваринництва не тільки гармонійно поєднує, але і відповідає всім стандартам органічного виробництва ЄС.

Органічна ферма Галекс-Агро – це безкрайні поля і охайні луги, знаходиться досить далеко від промзони, тому повітря дуже свіже і чисте. Таке розташування є обов’язковим умовою органічного виробництва.
Ферма спеціалізується розведенням ВРХ м’ясо-молочної Симентальської породи.

Симентальська порода – одна з найстаріших порід у світі комбінованого напрямку продуктивності.
Головними ознаками Симентальської породи є високі показники м’ясної та молочної продуктивності тварин. Дорослі корови Симентальської породи досягають у вазі 650-700 кг, а племінні бики можуть набрати до 1300 кг.

Тварини характеризуються високими м’ясними якостями, мають добре розвинений кістяк, адаптовані до будь-якого клімату, стійкі до стресів.

Телята народжуються з живою масою 35-45 кг. Добре відгодовуються мають високу інтенсивність росту, у 6 місяців тварини досягають живої маси 200-240 кг, що дає можливість в більш ранньому віці ставити їх на вирощування та відгодівлю.

Бички до 12 місяців важать 400-450 кг, до 18 місяців – 500-650 кг та середньодобовим приростом 950-1200 гр. Забійний вихід у молодняка 50-54%, у дорослих – 51-52%.

Батьківщина Симентальської породи – Швейцарія.

На органічній фермі Галекс-Агро телята до 4х місяців випоюються виключно молоком, у корів є можливість постійно пересуватися по пасовищам, тварини перебувають у природних умовах, багато рухаються і нарощують масу природним шляхом. В корм ні в якому разі не додають гормони росту, харчові добавки та мочевину.

Завдяки таким умовам в продукції більше вітаміну, м’ясо має чудовий смак та структуру прожилок.